Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
Din indkøbskurv er tom.
✓ Dag til dag levering
✓ Gratis levering
✓ 2 års reklamation
✓ Dansk webshop
✓ Perfekt Trustpilot score
✓ 14 dages fuld returret
Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
14 Dages returret
→ Nem & billig retur
Over 30.500 anmeldelser & 850.000 Glade kunder
→ Siden starten i 2014
Dansk virksomhed
→ Hovedsæde i Aarhus
→ Vi sender alle årets 365 dage
Over 30.500 anmeldelser
& 850.000 Glade kunder
✅ Verona rem til Samsung Galaxy Watch 3 41mm i en flot, lyserød farve
✅ Tofarvet design der er perfekt til at matche med dit tøjvalg
✅ Komfort og tilpasning til alle håndled mellem 14 og 22,1 cm i omkreds
Ønsker du at tilføje mere stil til dit Samsung Galaxy Watch 3 ur? Vores Verona rem i lyserød skaber et farverigt og livligt udtryk på dit håndled. Udover at være smuk, er remmen lavet af slidstærkt silikone, som sikrer holdbarhed og bekvemmelighed i hverdagen. Den er justérbar og passer til ethvert håndled størrelse mellem 14 og 22.1 cm i omkreds. Med et legende tofarvet design er det en fantastisk måde at personliggøre dit ur på.
Vores Verona rem til Samsung Galaxy Watch 3 41mm i lyserød tilbyder en ideel blanding af stil og komfort til din hverdag. Remmens materialet er blød, men modstandsdygtig silikone, hvilket sikrer både holdbarhed og komfort på dit håndled.
Denne Verona rem til Samsung Galaxy Watch 3 41mm har en justérbar funktion, som betyder, at den nemt kan tilpasses til dit håndled. Den passer til alle håndled, der måler mellem 14 og 22,1 cm i omkreds, hvilket gør den universel og alsidig.
Dette produkt tilbyder et unikt, tofarvet design, der ikke kun giver et farverigt udtryk på dit håndled men også en nem måde at matche det med dine daglige outfits.
Installationen af Verona remmen er meget enkel og kræver ingen forudgående erfaring. Du kan skifte din gamle rem ud med denne i et snuptag og nyde fjernsynet med komfort og stil.
