Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
Din indkøbskurv er tom.
✓ Dag til dag levering
✓ Gratis levering
✓ 2 års reklamation
✓ Dansk webshop
✓ Perfekt Trustpilot score
✓ 14 dages fuld returret
Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
14 Dages returret
→ Nem & billig retur
Over 30.500 anmeldelser & 850.000 Glade kunder
→ Siden starten i 2014
Dansk virksomhed
→ Hovedsæde i Aarhus
→ Vi sender alle årets 365 dage
Over 30.500 anmeldelser
& 850.000 Glade kunder
✅ Verona rem i klassisk sort design
✅ Passer til håndled på mellem 14 og 22,1 cm
✅ Let at montere på dit Garmin Approach S12 smartwatch
Smart, tofarvet og praktisk. Giv dit Garmin Approach S12 et stilfuldt nyt look med denne klassiske sorte Verona rem. Remmen er udformet i en elegant sort farve, som både komplementerer og fornyer dit smartwatch. Remmen er utrolig let at montere og passer til håndled med en størrelse på mellem 14 og 22,1 cm. Med denne klassiske Verona rem i sort, får du en æstetisk og praktisk opgradering af dit smartwatch.
Denne Verona rem er perfekt, hvis du leder efter en enkel, men stilfuld opgradering til dit Garmin Approach S12 smartwatch. Den sorte farve lægger sig smukt om håndleddet og giver dit ur et klassisk og sofistikeret look. Du kan nemt tilføje eller ændre farven på et øjeblik, så din Verona rem altid matcher dit outfit eller humør.
Verona remmen er designet til at passe til håndled med en størrelse på mellem 14 og 22,1 cm. Uanset om dit håndled er småt eller stort, har denne rem en størrelse, der passer yderst perfekt til dit håndled. En behageligt passende urrem forbedrer ikke kun brugervenligheden, men også udseendet af dit ur.
Verona remmen sætter brugervenlighed i højsædet. Den er let at montere på dit Garmin Approach S12 smartwatch og fjernes lige så nemt, hvis du ønsker at skifte mellem forskellige Verona remme.
