Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
Din indkøbskurv er tom.
✓ Dag til dag levering
✓ Gratis levering
✓ 2 års reklamation
✓ Dansk webshop
✓ Perfekt Trustpilot score
✓ 14 dages fuld returret
Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
14 Dages returret
→ Nem & billig retur
Over 30.500 anmeldelser & 850.000 Glade kunder
→ Siden starten i 2014
Dansk virksomhed
→ Hovedsæde i Aarhus
→ Vi sender alle årets 365 dage
Over 30.500 anmeldelser
& 850.000 Glade kunder
✅ Silikone urrem i lyserød farve til Huawei Watch GT 3 42mm / 3 Pro 43 mm
✅ Fleksibel og behagelig rem med tofarvet design
✅ Nem og hurtig selvmontering på dit smartwatch
Gør dit ur mere personligt med vores Torino Silikone Rem til Huawei Watch GT 3 42mm / 3 Pro 43 mm i en flot lyserød farve. Denne silikonerem tilbyder både komfort og stil til dit smartwatch. Med nem montering og justerbar længde passer denne rem til ethvert håndled mellem 14-19 cm. Hvad venter du på? Tag et skridt frem mod et trendy og sporty look allerede i dag!
Denne Torino-rem er fremstillet af silikone, der giver en utrolig fleksibilitet og komfort. Den vil sidde behageligt på dit håndled, uanset om du bruger den i hverdagen eller under sportslige aktiviteter.
Remmen kommer i en flot lyserød farve, der giver et friskt og trendy pust til dit Huawei Watch GT 3 42mm / 3 Pro 43 mm. Det tofarvede design og de små huller tilføjer et sporty look.
Torino-remmen er designet, så du nemt og hurtigt kan montere den selv. Du kan nemt skifte remmen på dit smartwatch og tilpasse det til dit outfit eller aktivitet i løbet af dagen.
Uanset størrelsen på dit håndled kan denne rem tilpasses. Dens justerbare længde passer til håndled med en omkreds på 14 til 19 cm.
