Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
Din indkøbskurv er tom.
✓ Dag til dag levering
✓ Gratis levering
✓ 2 års reklamation
✓ Dansk webshop
✓ Perfekt Trustpilot score
✓ 14 dages fuld returret
Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
14 Dages returret
→ Nem & billig retur
Over 30.500 anmeldelser & 850.000 Glade kunder
→ Siden starten i 2014
Dansk virksomhed
→ Hovedsæde i Aarhus
→ Vi sender alle årets 365 dage
Over 30.500 anmeldelser
& 850.000 Glade kunder
✅ Lavet af voksbehandlet bomuld for ekstra holdbarhed
✅ Designet specifikt til Martin-støvler og lædersko
✅ Standardmål med 80 cm i længde og 0,25 cm i diameter
Disse skosnørebånd er lavet af voksbehandlet bomuld, som gør dem holdbare og modstandsdygtige. Perfekte til Martin-støvler og andre lædersko, måler de 80 cm i længde og har en diameter på 0,25 cm.
Disse skosnørebånd er fremstillet af voksbehandlet bomuld, som giver dem en ekstra holdbarhed og modstandsdygtighed. Det voksbehandlede materiale gør snørebåndene mere robuste og sikrer, at de kan holde til daglig brug.
Snørebåndene er designet specifikt til at passe til Martin-støvler og andre lædersko. Dette gør dem til et ideelt valg for dem, der leder efter pålidelige og stilfulde snørebånd, der passer perfekt til deres fodtøj.
Med en længde på 80 cm og en diameter på 0,25 cm, er disse snørebånd let at håndtere og passer til de fleste støvler og lædersko. Deres mål sikrer, at de nemt kan tilpasses dine behov, uden at være hverken for korte eller for lange.
Snørebåndenes voksbehandlede overflade gør dem nemme at rengøre og vedligeholde. Dette betyder, at du kan holde dine snørebånd og støvler i god stand med minimal indsats.
