Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
Din indkøbskurv er tom.
✓ Dag til dag levering
✓ Gratis levering
✓ 2 års reklamation
✓ Dansk webshop
✓ Perfekt Trustpilot score
✓ 14 dages fuld returret
Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
14 Dages returret
→ Nem & billig retur
Over 30.500 anmeldelser & 850.000 Glade kunder
→ Siden starten i 2014
Dansk virksomhed
→ Hovedsæde i Aarhus
→ Vi sender alle årets 365 dage
Over 30.500 anmeldelser
& 850.000 Glade kunder
✅ Mantova Silikone Rem skabt til Polar Ignite 2 / 3
✅ Skift ind i et mere sporty og attraktivt look med denne blå farvevariant
✅ Komfort og åndbarhed takket være det fleksible silikone og det hullede design
Leder du efter en nem måde at puste nyt liv i dit Polar Ignite 2 eller 3 smartwatch? Så er denne blå Mantova Silikone Rem et perfekt valg. Denne fleksible og behagelige rem i et tofarvet design er nem at montere, justerbar til håndledsstørrelser på mellem 14 - 22,1 cm og fremstillet i åndbart materiale for bedre komfort under træning eller i dagligdagen. Vælg denne blå version for et frisk og sporty look.
Mantova Silikone Rem er designet til at give dit Polar Ignite 2 or 3 smartwatch et personligt touch. Den blå farvevariant er både iøjnefaldende og stilfuld, hvilket gør dit smartwatch mere tiltalende i hverdagen og til sport.
Remmen er fremstillet i blødt og fleksibelt silikone. Dette sikrer, at remmen altid er behagelig at have på, uanset om du er midt i en intens træning eller bare slapper af på sofaen.
Den tofarvede design af Mantova Silikone Rem er præget af et hullet mønster over hele overfladen. Dette gør remmen åndbar og reducerer muligheden for sved-akkumulation i løbet af dagen eller under træning.
Dette smartwatch tilbehør er nemt at installere. Du kan skifte remmen i løbet af få minutter, uden at skulle bruge ekstra værktøjer.
