Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
Din indkøbskurv er tom.
✓ Dag til dag levering
✓ Gratis levering
✓ 2 års reklamation
✓ Dansk webshop
✓ Perfekt Trustpilot score
✓ 14 dages fuld returret
Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
14 Dages returret
→ Nem & billig retur
Over 30.500 anmeldelser & 850.000 Glade kunder
→ Siden starten i 2014
Dansk virksomhed
→ Hovedsæde i Aarhus
→ Vi sender alle årets 365 dage
Over 30.500 anmeldelser
& 850.000 Glade kunder
✅ Nylon rem i strålende orange - pift dit ur op og skill dig ud!
✅ Slidstærkt og holdbart til daglig brug eller din næste sports session
✅ Let at montere og passer perfekt til Apple Watch 1 / 2 / 3 - 42mm.
Bær dit Apple Watch med stil og komfort med denne nylonrem. Dette er ikke kun en almindelig urrem; Det er et fashion statement. Denne orange nylon rem tilføjer et sprudlende udseende til dit Apple Watch, som uden tvivl vil vække opmærksomhed, hvor end du går.
Med en størrelse Medium er denne rem designet til at passe behageligt omkring håndled med en omkreds på 145-190mm. Dette sikrer en perfekt pasform, så uret sidder sikkert fast, uanset hvad din dag bringer.
Nylon er kendt for sin styrke og holdbarhed. Denne rem kan nemt modstå de belastninger, som både daglig brug og sport kan medføre. Denne rem holder ikke bare dit ur på plads; den holder det sikkert på dit håndled, uanset hvad du foretager dig.
Montering af denne nylonrem er hurtig og enkel. Ligesom alle andre Apple Watch remme kan denne nylonrem monteres på blot få sekunder, så du kan komme hurtigt fra køkkenbordet til din næste store begivenhed.
