Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
Din indkøbskurv er tom.
✓ Dag til dag levering
✓ Gratis levering
✓ 2 års reklamation
✓ Dansk webshop
✓ Perfekt Trustpilot score
✓ 14 dages fuld returret
Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
14 Dages returret
→ Nem & billig retur
Over 30.500 anmeldelser & 850.000 Glade kunder
→ Siden starten i 2014
Dansk virksomhed
→ Hovedsæde i Aarhus
→ Vi sender alle årets 365 dage
Over 30.500 anmeldelser
& 850.000 Glade kunder
✅ Brun Livorno rem specielt designet til Samsung Galaxy Watch Active 2 40 / 44 mm
✅ Lavet af højkvalitets ko-læder for en elegant og holdbar finish
✅ Komfortabel pasform til håndled fra 14 til 21,6 cm i omkredsen
Bring elegance og komfort til dit Samsung Galaxy Watch Active 2 40 / 44 mm med denne brune Livorno rem. Lavet af fint ko-læder i en attraktiv brun nuance, denne rem er både holdbar og stilsikker. Den kan nemt justeres for at passe til et håndled på mellem 14 og 21,6 cm, hvilket sikrer en behagelig og sikker brugeroplevelse.
Denne Livorno rem til Samsung Galaxy Watch Active 2 40 / 44 mm er perfekt til dig, der sætter pris på kvalitet og et smukt design. Den brune farve og det bløde ko-læder vil ældes smukt med tiden og skabe et unikt og personligt udtryk på dit ur.
Remmen er designet med en justerbar længde for at passe perfekt til et håndled fra 14 til 21,6 cm i omkredsen. Dette gør den nem at tage på og af, og sikrer en komfortabel og sikker pasform hele dagen.
Denne Livorno rem er lavet af højkvalitets ko-læder, hvilket sikrer både holdbarhed og elegance. Læder er kendt for sin fantastiske holdbarhed og vil med tiden få en smuk patina, der tilføjer yderligere karakter til dit smartwatch.
