Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
Din indkøbskurv er tom.
✓ Dag til dag levering
✓ Gratis levering
✓ 2 års reklamation
✓ Dansk webshop
✓ Perfekt Trustpilot score
✓ 14 dages fuld returret
Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
14 Dages returret
→ Nem & billig retur
Over 30.500 anmeldelser & 850.000 Glade kunder
→ Siden starten i 2014
Dansk virksomhed
→ Hovedsæde i Aarhus
→ Vi sender alle årets 365 dage
Over 30.500 anmeldelser
& 850.000 Glade kunder
✅ Urrem i holdbart, sort silikone passer til ethvert outfit
✅ Let at montere - skift rem på 5 minutter
✅ Komfortabel og justerbar i længden til alle håndled
Denne sorte Inversa Rem til Garmin Forerunner 255 / 255 Music / 570 47mm er det ideelle valg for dem, der søger en holdbar og samtidig elegant urrem. Remmen er lavet af slidstærk, sort silikone, der er behagelig at have på og nem at vedligeholde. Dens justerbare længde gør den passer til ethvert håndled. Skift din rem i løbet af få minutter og tilpas dit ur til ethvert outfit og enhver lejlighed.
Dette lille, men vigtige tilbehør til dit Garmin Forerunner 255 / 255 Music ur / 570 47mm er fremstillet i slidstærkt silikone. Materialen er kendt for dens langvarige holdbarhed og evne til at modstå almindelig slid og brug, hvilket gør den yderst modstandsdygtig over for hverdagens skavanker.
Det er ikke kun udseendet, der tæller. Denne Inversa rem er behagelig at have på og irriterer ikke huden, selv ved længere tids brug. Silikone er silkeblød mod huden og føles behagelig at have på hele dagen.
Vi forstår, at tid er vigtig. Derfor er denne urrem designet til at være let at montere. Det tager kun 5 minutter at skifte rem, så du nemt kan ændre stil uden at spilde tiden.
Uanset størrelsen på dit håndled tilbyder vores urrem et komfortabelt fit. Med en justerbar længde kan remmen tilpasses præcist til dit håndled, så den sidder sikkert, men behageligt på håndleddet.
