Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
Din indkøbskurv er tom.
✓ Dag til dag levering
✓ Gratis levering
✓ 2 års reklamation
✓ Dansk webshop
✓ Perfekt Trustpilot score
✓ 14 dages fuld returret
Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
14 Dages returret
→ Nem & billig retur
Over 30.500 anmeldelser & 850.000 Glade kunder
→ Siden starten i 2014
Dansk virksomhed
→ Hovedsæde i Aarhus
→ Vi sender alle årets 365 dage
Over 30.500 anmeldelser
& 850.000 Glade kunder
✅ Inez silikone rem i en dyb, intens rød farve, der virkelig skiller sig ud
✅ Silikone rem, der kombinerer beskyttelse, komfort og slidstyrke
✅ Nem at montere på dit Polar Grit X / X Pro / X2 Pro, kan skiftes på kun 5 minutter
Med Inez Silikone rem til Polar Grit X / X Pro / X2 Pro i den dybe røde farve, giver du dit ur et nyt og forfriskende look samtidig med, at du sørger for optimal komfort og beskyttelse. Denne rem er designet til at være slidstærk, men også utroligt behagelig at have på. Og med muligheden for at justere i længden, vil denne rem passe perfekt til ethvert håndled.
Denne Inez Silikone rem i Deep Red til Polar Grit X / X Pro / X2 Pro er mere end bare et praktisk tilbehør. Dens dybe røde farve er uimodståelig og skiller sig virkelig ud i mængden, så du kan gøre et stærkt indtryk, hvor end du er.
Remmen er lavet af silikone, som er kendt for sin robusthed. Dette materiale sikrer, at remmen ikke kun er slidstærk og varer længe, men også er utrolig behagelig at have på. Du ville næsten glemme, at du har den på!
Montering af remmen på dit Polar Grit X / X Pro / X2 Pro er en leg. Det kræver kun få minutter af din tid, og du kan nemt klare det selv. Dette betyder, at du let kan skifte remmen efter anledning eller bare for at give dit ur et nyt look.
Uanset størrelsen på dit håndled, er denne rem designet til at passe perfekt. Den kan justeres i længden, så du kan finde den rette pasform, der er både behagelig og sikker.
