Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
Din indkøbskurv er tom.
✓ Dag til dag levering
✓ Gratis levering
✓ 2 års reklamation
✓ Dansk webshop
✓ Perfekt Trustpilot score
✓ 14 dages fuld returret
Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
14 Dages returret
→ Nem & billig retur
Over 30.500 anmeldelser & 850.000 Glade kunder
→ Siden starten i 2014
Dansk virksomhed
→ Hovedsæde i Aarhus
→ Vi sender alle årets 365 dage
Over 30.500 anmeldelser
& 850.000 Glade kunder
✅ Skøn silikone rem til Huawei Watch GT 4 / 5 46mm i flot dybtrød farve
✅ Slidstærk og komfortabel at have på – kan justeres til ethvert håndled
✅ Nem at montere – skift rem på bare 5 minutter efter anledning
Med denne sorte Inez Silikone rem får du en stilfuld og komfortabel rem til dit Huawei Watch GT 4 / 5 46mm. Remmen er fremstillet i holdbart silikone materiale, der både er behageligt at have på og meget robust. Remmen kan nemt monteres på dit ur, så du kan skifte stil i løbet af få minutter, og den kan justeres i størrelse, så den passer perfekt til dit håndled. Denne dybtrøde version af Inez Silikone remmen vil tilføje et personligt touch til dit ur og gøre det til et ægte blikfang.
Denne Inez Silikone rem til Huawei Watch GT 4 / 5 46mm i dybtrød er det perfekte tilbehør, der nemt kan forvandle dit ur fra almindeligt til specielt. Den dybtrøde farve er iøjnefaldende og tilføjer et unikt og personligt touch til dit ur.
Remmen er fremstillet af et behageligt og slidstærkt silikonemateriale, der er robust mod daglig slitage og alligevel behageligt nok til at kunne bæres hele dagen. Uanset om du fører et aktivt liv eller blot bruger uret til daglige opgaver, vil denne rem være i stand til at holde trit med dit liv.
Selvom denne rem ser stilet ud, er den blevet designet til at være brugervenlig. Det tager kun 5 minutter at skifte rem, hvilket gør det let for dig at ændre rem efter humør eller anledning.
Remmen er justerbar og kan tilpasses hver enkelt bruger. Uanset størrelsen på dit håndled, kan du justere remmen, så den passer perfekt
