Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
Din indkøbskurv er tom.
✓ Dag til dag levering
✓ Gratis levering
✓ 2 års reklamation
✓ Dansk webshop
✓ Perfekt Trustpilot score
✓ 14 dages fuld returret
Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
14 Dages returret
→ Nem & billig retur
Over 30.500 anmeldelser & 850.000 Glade kunder
→ Siden starten i 2014
Dansk virksomhed
→ Hovedsæde i Aarhus
→ Vi sender alle årets 365 dage
Over 30.500 anmeldelser
& 850.000 Glade kunder
✅ Brugervenlig og justerbar Silikone Sportsrem til dit Apple Watch 1, 2 eller 3
✅ Fremstillet i slidstærk, vandafvisende, fleksibel og behagelig silikone
✅ Skru op for din personlige stil med denne sportsrem i lyserød farve
Er du på udkig efter en ny urrem til dit Apple Watch, så er denne lyserøde Silikone Sportsrem et godt valg. Den passer perfekt til størrelserne 38mm, 40mm og 41mm og giver dit ur et nyt og frisk udtryk. Med sit fleksible og behagelige materiale, er den både praktisk og komfortabel at have på i alt fra hverdagen til sportsaktiviteter.
Denne silikone sportsrem til dit Apple Watch på 38mm er designet til komfort og holdbarhed. Silikone er kendt for sin fleksibilitet, styrke og vandafvisende egenskaber. Denne rem er ingen undtagelse. Den er behagelig at bære og tåler intens træning, hverdagsbrug og alt i mellem.
Med dens justérbare design, kan denne rem nemt tilpasses til dit håndled. Uanset om du har et lille eller stort håndled, kan du være sikker på, at dette rem vil passe perfekt til dig.
Denne rem i silikone kommer i en lyserød farve , der er både opsigtsvækkende og stilfuld. Uanset om du vil tilføje lidt farve til dit outfit, eller vise din unikke stil, er denne lyserøde Sportsrem til Apple Watch det perfekte tilbehør.
