Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
Din indkøbskurv er tom.
✓ Dag til dag levering
✓ Gratis levering
✓ 2 års reklamation
✓ Dansk webshop
✓ Perfekt Trustpilot score
✓ 14 dages fuld returret
Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
14 Dages returret
→ Nem & billig retur
Over 30.500 anmeldelser & 850.000 Glade kunder
→ Siden starten i 2014
Dansk virksomhed
→ Hovedsæde i Aarhus
→ Vi sender alle årets 365 dage
Over 30.500 anmeldelser
& 850.000 Glade kunder
Passer til: Garmin Lily 2, Garmin Lily 2 Active
✅ Let at justere for perfekt pasform
✅ Fås i sort, rose gold og sølv
✅ Slidstærkt rustfrit stål materiale
Giv dit Garmin Lily 2 / 2 Active et nyt og klassisk udseende med denne justerbare rem i rustfrit stål. Remmen er designet til nemt at kunne sættes på uret og kan justeres i længden for at sikre en komfortabel pasform. Tilgængelig i flere flotte farver.
Giv dit Garmin Lily 2 / 2 Active et klassisk og moderne udseende med denne rem i rustfrit stål. Det stilfulde materiale skiller sig ud og tilføjer et personligt præg til dit ur.
Remmen er let at sætte på uret og kan justeres i længden for at sikre, at den passer til lige netop dit håndled. Den justerbare længde gør den komfortabel og alsidig.
Vælg mellem tre flotte farver: sort, rose gold og sølv. Uanset din stil, kan du finde en farve, der matcher dit look og tilføjer et elegant touch til dit Garmin Lily 2 / 2 Active.
Remmen er fremstillet af holdbart rustfrit stål, der sikrer langvarig brug uden at miste sit smukke udseende. Materialet er korrosionsbestandigt og holder sig som nyt, selv ved daglig brug.
1 stk Rustfrit stål Rem til Garmin Lily 2 / 2 Active
