Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
Din indkøbskurv er tom.
✓ Dag til dag levering
✓ Gratis levering
✓ 2 års reklamation
✓ Dansk webshop
✓ Perfekt Trustpilot score
✓ 14 dages fuld returret
Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
14 Dages returret
→ Nem & billig retur
Over 30.500 anmeldelser & 850.000 Glade kunder
→ Siden starten i 2014
Dansk virksomhed
→ Hovedsæde i Aarhus
→ Vi sender alle årets 365 dage
Over 30.500 anmeldelser
& 850.000 Glade kunder
✅ Upgrader dit Garmin Approach S12 / S42 med en rustfri, pink stålrem af høj kvalitet
✅ Praktisk og fleksibel mesh-design med magnetisk lukning
✅ Passer til de fleste håndled, i størrelserne 139 - 220 mm
Nyd din aktivitet med stil ved at tilføje et farverigt touch til dit Garmin Approach S12 / S42. Cuneo-remmen er praktisk samt let at justere, og fremstillet i et nyt og moderne mesh-design. Denne pinkrustfrie stålrem er ikke kun tiltalende for øjet, men også yderst holdbar. Giv dit Garmin ur et frisk og farverigt udtryk med denne kvalitetsrem.
Denne pink Cuneo rem er designet til at matche dit Garmin Approach S12 / S42 ur. Med sit stilfulde mesh-materiale og dens nye moderne udseende, er den perfekt til at give dit ur en farverig og unik udstråling.
Tilbyder kvalitet, design og funktionalitet til en attraktiv pris. Denne rem er ideel, hvis du ønsker at opgradere dit ur uden at bryde banken.
Lavet af rustfrit stål, er vores Cuneo rem både robust og holdbar. Med dens magnetiske lukning og justerbare længde, tilbyder den en komfortabel og sikker pasform til de fleste håndleddsstørrelser.
