Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
Din indkøbskurv er tom.
✓ Dag til dag levering
✓ Gratis levering
✓ 2 års reklamation
✓ Dansk webshop
✓ Perfekt Trustpilot score
✓ 14 dages fuld returret
Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
14 Dages returret
→ Nem & billig retur
Over 30.500 anmeldelser & 850.000 Glade kunder
→ Siden starten i 2014
Dansk virksomhed
→ Hovedsæde i Aarhus
→ Vi sender alle årets 365 dage
Over 30.500 anmeldelser
& 850.000 Glade kunder
✅ Carnival urrem til Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm, nu i regnbuefarver
✅ Fremstillet af silikone af høj kvalitet og er justerbar
✅ Let at montere, selv for begyndere. Perfekt til håndled med en omkreds på 13-20cm
Denne luksuriøse urrem, der er specielt designet til Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm, er en livlig og farverig tilføjelse, der lader dig sætte dit personlige præg på dit smartwatch. Med livlige regnbuefarver gør dette produkt ikke kun dit ur bemærkelsesværdigt, men det fremhæver også din individualitet og flair for stil.
Fremstillet af silikone af høj kvalitet, er denne nye Carnival urrem designet til både komfort og holdbarhed. Du kan forvente en blød og fleksibel rem, der hverken skærer ind eller gnider mod huden. Samtidig er den stærk nok til at modstå daglig brug, uden at kompromittere dens udseende eller følelse.
Denne silikone urrem er justérbar, hvilket betyder, at den passer til en række håndledsstørrelser, fra 13-20cm i omkreds. Derudover er det enkelt at montere urremmen på dit smartwatch, og det er ikke nødvendigt med nogen former for værktøj. Dette gør det nemt at skifte remmen til en anden eller justere størrelsen, når du har brug for det.
