Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
Din indkøbskurv er tom.
✓ Dag til dag levering
✓ Gratis levering
✓ 2 års reklamation
✓ Dansk webshop
✓ Perfekt Trustpilot score
✓ 14 dages fuld returret
Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
14 Dages returret
→ Nem & billig retur
Over 30.500 anmeldelser & 850.000 Glade kunder
→ Siden starten i 2014
Dansk virksomhed
→ Hovedsæde i Aarhus
→ Vi sender alle årets 365 dage
Over 30.500 anmeldelser
& 850.000 Glade kunder
✅ Blossom Silikone Rem i klassisk hvid farve til Polar Ignite / 2 / Unite
✅ Komfortabelt og holdbart silikone materiale
✅ Smukt blomstermønster der giver et unikt look
Skil dig ud fra mængden med vores Blossom Silikone Rem til Polar Ignite / 2 / Unite - Hvid. Denne smukke rem er fremstillet af blødt silikone materiale, der sikrer, at du behageligt kan have den på, selv efter længere tid. Remmen har et delikat blomstermønster og kommer i en klassisk hvid farve, der passer perfekt til ethvert outfit. Denne rem er et ideelt valg for dem, der ønsker at tilføje et personligt præg til deres ur.
Denne Blossom Silikone Rem har et charmerende blomstermønster, der løber langs hele remmen. Det unikke design tilfører et feminint og stilfuldt præg til dit ur. Mønstret er ikke kun smukt, men også holdbart og modstandsdygtigt over for slid. Det gør remmen ideel for daglig brug.
Remmen er lavet af blødt silikone materiale, der føles behageligt mod huden, selv efter flere timers brug. Dette holdbare materiale kan modstå skrammer og ridser, hvilket gør det ideelt til daglig brug. Det sikrer også, at dit ur bevarer sit smukke udseende i lang tid.
Muligheden for at skifte rem på dit ur giver dig mulighed for at personliggøre det efter din egen stil. Med Blossom Silikone Rem kan du tilføje et feminint touch til dit ur. Vælg den hvide farve for at skabe et klassisk og tidløst look.
