Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
Din indkøbskurv er tom.
✓ Dag til dag levering
✓ Gratis levering
✓ 2 års reklamation
✓ Dansk webshop
✓ Perfekt Trustpilot score
✓ 14 dages fuld returret
Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
14 Dages returret
→ Nem & billig retur
Over 30.500 anmeldelser & 850.000 Glade kunder
→ Siden starten i 2014
Dansk virksomhed
→ Hovedsæde i Aarhus
→ Vi sender alle årets 365 dage
Over 30.500 anmeldelser
& 850.000 Glade kunder
✅ Sølv Arezzo rem til din Polar Ignite 2 eller 3
✅ Lavet af rustfrit stål i høj kvalitet
✅ Let at montere og justerbar til dit håndled
Opgrader dit Polar Ignite 2 eller 3 med denne elegante Arezzo rem i sølvfarvet rustfrit stål. Med sin længde på 18cm og mulighed for justering, er denne rem til både mænd og kvinder. Denne rem er let at montere, selv for dig uden nogen erfaring.
Arezzo rem til Polar Ignite 2 / 3 i sølv er et fantastisk tilbehør til at forbedre dit urs udseende. Denne rem er lavet af rustfrit stål og har en blank sølvfarve, der vil matche ethvert outfit. Den giver dit ur et elegant og sofistikeret look.
Med vores lette installationsproces kan du nemt koble denne rem til dit Polar Ignite 2 eller 3 ur. Du behøver ikke at være en ekspert eller have dyre værktøjer for at gøre det. Installationen er hurtig, enkel og ligetil.
En størrelse passer ikke alle, og det er derfor denne rem er justérbar! Du kan nemt justere remmen til at passe nøjagtigt til dit håndleds størrelse. Remmens totale længde er 18cm, men kan forkortes efter behov(med passende værktøj).
