Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
Din indkøbskurv er tom.
✓ Dag til dag levering
✓ Gratis levering
✓ 2 års reklamation
✓ Dansk webshop
✓ Perfekt Trustpilot score
✓ 14 dages fuld returret
Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
14 Dages returret
→ Nem & billig retur
Over 30.500 anmeldelser & 850.000 Glade kunder
→ Siden starten i 2014
Dansk virksomhed
→ Hovedsæde i Aarhus
→ Vi sender alle årets 365 dage
Over 30.500 anmeldelser
& 850.000 Glade kunder
✅ Skift din urrem ud med denne trendy og praktiske Verona rem
✅ Oplev problemfri montering uden brug af værktøj
✅ Ideel til håndledsstørrelser mellem 14 til 22,1 cm
Gør dit Garmin Vivomove Sport ur unikt og personligt med vores Verona rem. Dette stilfulde silikoneband i et tofarvet design er ikke blot æstetisk tiltalende, men også praktisk og nemt at installere på dit ur. Med dens alsidige størrelse passer den til de fleste håndledsstørrelser – perfekt til den moderne og stilbevidste forbruger. Tag din urstil til det næste niveau med Verona remmen.
Med Verona rem til dit Garmin Vivomove Sport ur kan du opgradere dit ur med et frisk og moderne look. Med det tofarvet design får du en unik stil, der uden tvivl vil trække opmærksomhed.
Remmen er fremstillet i silikone, hvilket giver en behagelig og fleksibel brugeroplevelse. Materialet er også holdbart og vil modstå de daglige strabadser, dit ur måtte blive udsat for.
Remmen er nem at fæstne på dit ur, og værktøj er ikke nødvendigt. Skift din urrem ud i en fart, så du hurtigt kan komme tilbage til din aktive livsstil.
Med justerbar længde passer remmen til håndled med størrelser fra 14 til 22,1 cm, hvilket gør den ideel til både mænd og kvinder.
1 x Verona rem til Garmin Vivomove Sport
