Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
Din indkøbskurv er tom.
✓ Dag til dag levering
✓ Gratis levering
✓ 2 års reklamation
✓ Dansk webshop
✓ Perfekt Trustpilot score
✓ 14 dages fuld returret
Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
14 Dages returret
→ Nem & billig retur
Over 30.500 anmeldelser & 850.000 Glade kunder
→ Siden starten i 2014
Dansk virksomhed
→ Hovedsæde i Aarhus
→ Vi sender alle årets 365 dage
Over 30.500 anmeldelser
& 850.000 Glade kunder
Passer til: 20 mm
✅ Designet til et Garmin Vivoactive 5 ur, forny dit ur med et nyt og moderne look
✅ Fremstillet af vandafvisende silikone for optimal komfort og holdbarhed
✅ Mulighed for farvevalg så du kan finde det perfekte match til dine outfits
Giv dit Garmin Vivoactive 5 en opgradering med vores Prato silikone rem. Denne silikone rem er ikke blot vandafvisende, men også yderst komfortabel at have på. Med et bredt udvalg af farver kan du vælge den rem, der passer bedst til dit humør eller outfit. Den er ideel til håndled med en omkreds mellem 17 og 22,5 cm.
Denne Prato silikone rem har et minimalt og moderne design, der passer perfekt til dit Garmin Vivoactive 5 ur. Den giver dit ur en frisk opgradering, der både er fængende og tidløs.
Fremstillet i en blød silikone, er denne rem behagelig at have på hele dagen. Silikone har den fordel, at det er blødt, let, ekstremt holdbart og vandafvisende - perfekt til hverdag og træning.
Disse remme er designet til at passe til en bred vifte af håndledsstørrelser. Uanset om dit håndled måler 17 cm i omkreds eller op til 22,5 cm, kan denne rem fint justeres for at sikre en perfekt pasform.
1 x Prato Silikone Rem 20mm i Hvid
