Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
Din indkøbskurv er tom.
✓ Dag til dag levering
✓ Gratis levering
✓ 2 års reklamation
✓ Dansk webshop
✓ Perfekt Trustpilot score
✓ 14 dages fuld returret
Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
14 Dages returret
→ Nem & billig retur
Over 30.500 anmeldelser & 850.000 Glade kunder
→ Siden starten i 2014
Dansk virksomhed
→ Hovedsæde i Aarhus
→ Vi sender alle årets 365 dage
Over 30.500 anmeldelser
& 850.000 Glade kunder
Passer til: Polar Ignite 2, Polar Ignite 3
✅ Nyd komforten af en højkvalitets nylon rem, der passer til både Polar Ignite 2 og Ignite 3
✅ Remmen er justérbar som almindelige urremme, så den sidder perfekt på dit håndled
✅ Remmen er simpel at montere, selv for uerfarne
Træt af standardremmen på dit Polar Ignite ur? Vi præsenterer vores nylon rem til Polar Ignite 2 og 3. Den er lavet af kvalitetsnylon for god komfort og holdbarhed. Remmen er justérbar og nem at montere, så du hurtigt kan personliggøre dit ur med en ny rem.
Denne nylon rem, specielt designet til Polar Ignite 2 og 3, er det perfekte tilbehør for at tilføje dit personlige touch til dit ur. Remmen er lavet af høj kvalitets nylon, hvilket garanterer holdbarhed og en attraktiv finish.
Nylonremmen er ligetil at installere på dit Polar Ignite 2 eller 3 ur og kræver ingen særlige værktøjer. Derudover er den let at justere, så den altid sidder perfekt på dit håndled.
Udover at være funktionel er vores nylon rem også utrolig behagelig at have på. Det gode materialevalg kombineret med den justerbare funktion gør, at remmen kan sidde tæt, men stadig være behagelig, selv ved længere tids brug.
1x Nylon rem til Polar Ignite 2 / 3
