Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
Din indkøbskurv er tom.
✓ Dag til dag levering
✓ Gratis levering
✓ 2 års reklamation
✓ Dansk webshop
✓ Perfekt Trustpilot score
✓ 14 dages fuld returret
Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
14 Dages returret
→ Nem & billig retur
Over 30.500 anmeldelser & 850.000 Glade kunder
→ Siden starten i 2014
Dansk virksomhed
→ Hovedsæde i Aarhus
→ Vi sender alle årets 365 dage
Over 30.500 anmeldelser
& 850.000 Glade kunder
Passer til: Garmin Vivomove 3
✅ Farvevariationer der passer til enhver smag
✅ Designet i TPU med en overflade i lækker PU læder
✅ Enkel montering med justerbar længde
Giv dit ur et friskt pust med denne Litchi rem til Garmin Vivomove 3. Vælg din farve og glæd dig over den lækre overflade, der ligner overfladen på en litchi frugt. Remmen er nem at montere og kan tilpasses til det perfekte fit.
Denne Litchi urrem til Garmin Vivomove 3 lader dig udtrykke din personlige stil. Remmen kommer i flere farver, så du nemt kan sætte dit personlige præg på dit ur. Vælg lige netop den farve, som passer til dig og din stil.
Udover at være et attraktivt valg for øjet tilbyder denne rem også en høj kvalitet. Remmen er lavet i robust TPU materiale og har en lækker overflade af PU læder. Den unikke tekstur, der minder om en litchi frugt, giver remmen et eksklusivt og spændende udseende.
Med en længde på 12 + 9 cm og muligheden for justering, passer remmen til næsten alle. Den er nem at montere, så du hurtigt kan forvandle dit ur efter humør og outfit.
1 x Litchi rem til Garmin Vivomove 3
