Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
Din indkøbskurv er tom.
✓ Dag til dag levering
✓ Gratis levering
✓ 2 års reklamation
✓ Dansk webshop
✓ Perfekt Trustpilot score
✓ 14 dages fuld returret
Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
14 Dages returret
→ Nem & billig retur
Over 30.500 anmeldelser & 850.000 Glade kunder
→ Siden starten i 2014
Dansk virksomhed
→ Hovedsæde i Aarhus
→ Vi sender alle årets 365 dage
Over 30.500 anmeldelser
& 850.000 Glade kunder
Passer til: Google Pixel Watch 2 / 3
✅ Stylish urrem fremstillet i ægte læder til Google Pixel Watch 2/3 41mm
✅ Unikt og stilrent udseende med synlige sting i læderet
✅ Let at justere og udskifte, så du altid kan ændre dit urs look
Kom ind i moden og opgrader dit Google Pixel Watch 2/3 41mm med denne lækre læderrem. Lavet af ægte læder, så du ikke går på kompromis med hverken stil eller kvalitet. Denne urrem er let at justere og udskifte, og passer perfekt til alle dine outfits. Kommer i smukke farver, til at matche enhver smag.
Denne urrem er lavet af ægte læder, et materiale kendt for sin holdbarhed og elegance. Læder er tidløst, og med denne rem kan du være sikker på, at dit smartwatch altid vil se stilet og moderne ud. Plus, læder er utrolig komfortabelt at have på, og det vil kun føles bedre jo mere du bruger det.
Urremmen har synlige sting i læderet, der tilføjer et unikt og stilfuldt touch. Hvert sting er en lille detalje, der gør stor forskel, hvilket gør denne rem til et fashion statement såvel som et praktisk tilbehør.
Du kan nemt justere længden på remmen til din håndleds størrelse, takket være det smarte spænde og remmens huller. Derudover er remmen ultra-let at montere og udskifte, så du kan ændre dit smartwatch"s look på ingen tid.
1 stk Læder Rem til Google Pixel Watch 2/3 41mm
