Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
Din indkøbskurv er tom.
✓ Dag til dag levering
✓ Gratis levering
✓ 2 års reklamation
✓ Dansk webshop
✓ Perfekt Trustpilot score
✓ 14 dages fuld returret
Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
14 Dages returret
→ Nem & billig retur
Over 30.500 anmeldelser & 850.000 Glade kunder
→ Siden starten i 2014
Dansk virksomhed
→ Hovedsæde i Aarhus
→ Vi sender alle årets 365 dage
Over 30.500 anmeldelser
& 850.000 Glade kunder
Passer til: Apple Watch SE 1/2/3 - 40mm, Apple Watch SE 1/2/3 - 40mm -, Apple Watch Series 1 - 38mm, Apple Watch...
✅ Camouflageret nylonrem til Apple Watch SE (2022) - 40mm i forskellige farver
✅ Kvalitets Nylon rem der er let at montere og skifte
✅ Slidstærk og designet til at tåle hverdagens brug og slitage
Forfrisk dit smartwatch med denne slidstærke nylonrem i camouflagedesign. Denne rem passer til dit Apple Watch SE (2022) - 40mm og er let at montere og skifte. Fås i flere forskellige farver for at matche din stil. Inkluderet er en Camouflage Nylon Rem til Apple Watch 38 / 40 / 41.
Lav en stilfuld opgradering til dit smartwatch med denne Camouflage Nylon Rem. Den har et klassisk camoufleret mønster, der tilføjer et kantet og moderne udseende til dit ur.
Remmen er lavet af kvalitetsnylon, som er vandafvisende og modstandsdygtigt over for ridser, hvilket giver en langvarig brug. Det er det perfekte valg til din daglige brug og til dit aktive livsstil.
Du behøver ikke at bekymre dig om at montere denne rem, da det er designet til at være let at tilføje til dit smartwatch. Du kan hurtigt skifte til denne rem og begynde at nyde dens komfort og design.
1 stk. Camouflage Nylon Rem til Apple Watch 38 / 40 / 41
