Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
Din indkøbskurv er tom.
✓ Dag til dag levering
✓ Gratis levering
✓ 2 års reklamation
✓ Dansk webshop
✓ Perfekt Trustpilot score
✓ 14 dages fuld returret
Gratis fragt på alle ordre!
→ Dag til dag levering
14 Dages returret
→ Nem & billig retur
Over 30.500 anmeldelser & 850.000 Glade kunder
→ Siden starten i 2014
Dansk virksomhed
→ Hovedsæde i Aarhus
→ Vi sender alle årets 365 dage
Over 30.500 anmeldelser
& 850.000 Glade kunder
✅ En Alba Rem i Rustfrit Stål i RosaGuld, der giver dit OnePlus Watch et nyt og elegant look
✅ Ubesværet montering: Skift remmen på under to minutter - uden brug af værktøj
✅ Justérbar og fleksibel: Remmen kan justeres mellem længderne 15 cm og 22 cm for den optimale pasform
Med denne Alba Rem i RosaGuld får dit OnePlus Watch et stilfuldt og moderne udtryk. Denne unikke og elegante rem er perfekt til dem, der ønsker at tilføre deres uret et personligt touch. Remmen, lavet i rustfrit stål, ikke kun øger urets æstetiske værdi, men sikrer også en lang levetid.
Du behøver ikke være håndværker for at udskifte remmen på dit OnePlus Watch. Alba Remmen kan monteres uden at bruge værktøj, og det tager ikke mere end to minutter at gøre det. De nem at anvende instruktioner gør det til en leg at ændre remmen.
Da remmen er justerbar mellem 15 cm og 22 cm i længden, kan du tilpasse den efter dit håndled og sikre, at uret sidder perfekt. Denne fleksibilitet gør, at uret er behageligt at have på hele dagen.
